Centrum OeS - Vortal&Forum o oprogramowaniu

Forum tylko o oprogramowaniu!

Ogłoszenie

Trwa rozbudowa forum. Wszelkie ręce pomocne do pracy mile widziane! Administracja

#1 2010-03-13 19:15:03

zbychu11211

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 4
Punktów :   

Problem z win 7

mam taki problem mianowicie zainstalowałem win 7 i go aktywowałem, po aktywacji zaczoł pobierać mi aktualizacje, kiedy pobrał mi wszystkie dostępne aktualizacje coś się spieprzyło z przeglądarkami ponieważ adobe flash player, oraz połowę stron mi nie pokazuje tylko wyskakuje komunikat nie można połączyć z internetem :] Ma ktoś pomysła co się mogło zepsuć ?? dodam tylko że zostały jeszcze wgrane dwa programy gg 10 i tv ipla bo to z gg wchodzi może w tym coś jest ale wątpie osobiście ?? pomocy

Offline

 

#2 2010-03-22 19:50:50

 Danielos

Administrator

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 165
Punktów :   11 
Blog: Odwiedź mój blog na forum!
WWW

Re: Problem z win 7

Problem jest dość dziwny, ale wydaje się, że powinieneś sprawdzić czy nie ma jakichś problemów z ogóllnym łączeniem się z netem. W Windows 7 należy przejść na PANEL STEROWANIA, potem SIEĆ I INTERNET, CENTRUM SIECI I UDOSTĘPNIANIA i kliknąć na łącze ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW. Tam powinny najbardziej cię zainteresować pozycje: połączenia z internetem, karta sieciowa i połączenia przychodzące. Jak to nie pomoże, spróbuj przywrócić domyśle ustawienia przeglądarki. CZęsto taka funkcja znajduje się w jej opcjach/narzędziach. Raczej mało prawdopodobne by była to sprawka jakiegoś wirusa choć to też możesz sprawdzić. W ostateczności usuń poprawkę dotycząca wydajności Windows 7. W historii ściągniętych poprawek znajdują się informacje o poszczególnych poprawkach. Może to być również problem nielegalnego Windowsa (jeżeli takowego masz).


"Nigdy nie mów nigdy! No chyba, że mówisz, żeby nigdy nie mówić... nigdy"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl